موسسه  اعتباری کوثر همگام با رسالت همیشگی خود مبنی بر تخصیص بخش بزرگی ازمنابع خود به احیاء سنت پسندیده قرض الحسنه، از آغازین روز فعالیت خود، برای نخستین بار در سیستم مالی کشور اقدام به اعطاء وام های قرض الحسنه بدون کارمزد نموده. حال به پاس استقبال خیل کثیر هم میهنان گرامی و شکرانه اجر معنوی حاصل از این امر، همزمان با تکمیل مراحل پذیره نویسی در سازمان بورس و اوراق بهادار و دریافت مجوز و ثبت از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، طرح کوثر 5 جهت بهره مندی عموم متقاضیان گرامی در شعب این موسسه ارائه می گردد.

از مزایای این طرح نسبت به طرح های سنوات گذشته، می توان به افزایش سقف وام قرض الحسنه تا مبلغ 60 میلیون ريال و امکان معرفی بستگان درجه 1 جهت استفاده از امتیاز وام مزبور، اشاره نمود.

در طرح کوثر 5، مشتریان عزیز می توانند علاوه بر اجر معنوی افتتاح حساب قرض الحسنه از امتیاز اعطای وام قرض الحسنه با کارمزد 0% بهره مند شوند.

طرح کوثر 5 :

 

شرایط و نحوه بهره مندی:

-         افتتاح حساب قرض الحسنه کوثر 5 با حداقل موجودی 10.000.000 و حداکثر 50.000.000 ريال

-         انعقاد قرارداد و معرفی یک یا چند نفر از بستگان درجه 1 جهت دریافت وام

-         مدت انتظار: حداقل 5 ماه

-         میزان تسهیلات: جمعاً معادل 120 % میانگین موجودی طی مدت انتظار

-         کارمزد: 0%

-         دریافت و پرداخت از حساب کوثر 5 با شرط حفظ حداقل موجودی امکان پذیر می باشد.

-         مدت بازپرداخت تسهیلات 2 برابر مدت سپرده گذاری (حداقل 10 ماه) و به ازاء هر ماه سپرده گذاری مازاد بر 5 ماه اولیه به مدت بازپرداخت 2 ماه اضافه می شود.

-         افتتاح حساب برای عموم آزاد است

-         به هنگام دریافت تسهیلات، مبلغ سپرده گذاری توسط صاحب حساب قابل برداشت می باشد.

لازم به توضیح است در طرح کوثر5، دریافت وام از سوی افتتاح کننده حساب امکان پذیر نخواهد بود، لذا صاحب حساب ضمن انعقاد قرارداد می تواند به معرفی 1 یا چند نفر از بستگان درجه 1جهت دریافت وام جمعاً به مبلغ 120% میانگین حساب اقدام نماید.

ضمانت :

- جهت ضمانت طرح کوثر 5، صرفاً ارائه یک ضامن معتبر و مورد قبول شعبه کفایت می نماید.

ضمناً افرادی که حقوق خود را از موسسه کوثر دریافت می نمایند، تا سقف تسهیلات 50،000،000 ریال و در صورت تکافوی حقوق و ارائه مستندات مورد نیاز شعبه ، نیازی به معرفی ضامن نخواهند داشت.