نمایش خبر نمایش خبر

اولویت نظام بانکی باید کمک به تولید و اشتغال باشد

سید محمود حسام امیری مدیر شعب استان یزد موسسه اعتباری کوثر با آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی امام جمعه یزد دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ سید محمود حسام امیری مدیر شعب استان یزد در دیدار با آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان یزد گزارشی از روند فعالیت های کوثر ارائه و بر خدمت صادقانه به مردم تاکید کرد.

 آیت الله محمدرضا ناصری یزدی امام جمعه یزد در این دیدار با اشاره به اینکه فلسفه بانک ها در انقلاب اسلامی ایران کمک به رفع مشکلات نیازمندان و پیشرفت کشور است گفت: اگر بانک ها برنامه ریزی درستی داشته باشند و با حرکت مناسب به پیش بروند، می توانند در زمینه رفع مشکلات اقتصادی جامعه تاثیر بسیار خوبی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد افزود: اگر بانک ها برنامه های خود را بر رفع گرفتاری عامه مردم تنظیم کنند و هدفشان را بر این اساس در نظر بگیرند، مطمئنا ضرر هم نمی کنند.

وی با اشاره به اینکه عموم مردم که وام های با مبالغ کم دریافت می کنند اقساط و بدهی خود را زودتر از بدهکاران کلان پرداخت می کنند خاطرنشان کرد: کمک به افرادی که هدف آنها سرمایه گذاری برای ایجاد اشتغال است باید در اولویت فعالان نظام بانکی کشور باشد.

امام جمعه یزد گفت: در حال حاضر برخی واحدهای تولیدی-صنعتی هستند که اگر به آنها مبالغی پرداخت شود، می توانند با شروع به کار سبب اشتغال چندین نفر گردند. طبیعی است که اگر به این واحدها تسهیلات پرداخت شود نتیجه بهتری می گیریم.