نمایش خبر نمایش خبر

شماره جدید «ماهنامه شمیم کوثر» منتشر شد

چهاردهمین شماره ماهنامه شمیم کوثر با محوریت ساماندهی نظام بانکی و مدیریت تغییر در شرایط ادغام منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ در این شماره ماهنامه شمیم کوثر علاوه بر موضوعاتی با عنوان ادغام بانک ها و موسسات و ساماندهی نظام بانکی، مقاله‌هایی از کارشناسان و گفت‌وگو با صاحب‌نظران حوزه اقتصادی ارائه شده است.

گفت‌وگو با محمود همت آبادی معاون پشتیبانی و مهندسی، محمود کریمی مدیر شعب استان لرستان و مصاحبه با قنواتی رئیس شعبه کیان پارس اهواز بخشی ازگفت‌و‌گوهای این شماره شمیم کوثر را تشکیل می دهد.

دیدار با خانواده شهیدان حسینی واعظ و آیت الله علوی بروجردی، حمایت استانداری قم از کوثر کارت ورزش و نخستین جلسه از سلسله نشست های رشد و نوآوری، از دیگر اخبار منعکس شده در این ماهنامه است.

بخشی از مطالب خواندنی این شماره شمیم کوثر، چگونگی نفوذ و تاثیر گذاری، خاطرات آزادگان سرافراز دفاع مقدس، مشتری مداری در نهج البلاغه و نظرات بزرگان فوتبال ایران پیرامون کوثر کارت هواداری می باشد.

در بخش های معرفی کتاب "پول ما را می سازد"، "خاکریز اقتصادی" و "قرآن و چالش اختلاف در جامعه" ؛ جاذبه های گردشگری: معرفی جاذبه های گردشگری استان لرستان و در بخش سلامت  هرآنچه که راجع به ویتامینD باید بدانیم از دیگر مطالب جذاب و خواندنی چهاردهمین شماره ماهنامه شمیم کوثر است.