نمایش خبر نمایش خبر

انتشار پانزدهمین شماره ماهنامه "شمیم کوثر"

شماره پانزدهم ماهنامه داخلی موسسه اعتباری کوثر با موضوع بانکداری اسلامی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ در این شماره ماهنامه شمیم کوثر به موضوعاتی همچون بانکداری اسلامی، تبیین فقهی بانکداری بدون ربا در ایران، امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (حفظه الله) روشنگران مسیر بانکداری اسلامی و تکمیل قانون بانکداری بدون ربا پرداخته شده است.

بر اساس این گزارش؛ گزارش ویژه شماره جدید شمیم کوثر به افتخار آفرینی نخبگان موسسه اعتباری کوثر در اولین المپیاد بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی پرداخته که مصاحبه با 10 نفر برتر المپیاد از بخش ها خواندنی این گزارش است.

این گزارش می افزاید: گفتگوی ساده و صمیمی با مدیر ریسک موسسه اعتباری کوثر، مصاحبه با مدیر شعب استان گلستان و گفتگو با رئیس شعبه ستارخان تبریز از دیگر مطالب پانزدهمین شماره شمیم کوثر می باشد.

خاطر نشان می سازد: مقاله هایی با عنوان  تحلیل بازاریابی رابطه ای بر رضایتمندی مشتریان، عوامل موثر در جذب مشتریان، کارت اعتباری؛فرصت ها و چالش ها، چگونگی اصلاح نظام بانکی، و بازاریابی سبز در این شماره از ماهنامه شمیم کوثر به چاپ رسیده اند.

در ادامه مطالب این شماره شمیم کوثر با سفری آرام به طبیعت زیبای گلستان از میوه هایی گفته شده است که یک وعده غذایی محسوب می شوند و راز افزایش قد در طب سنتی به تفصیل گفته شده است.