نمایش خبر نمایش خبر

صدور نزدیک به 13000 هوادار کارت کوثر

کارت‌های هواداری یکی از خدمات جدیدی است که در ماه های پایانی سال 94  موسسه اعتباری کوثر آن را به سبد خدماتی خود افزود و تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری 12762 فقره کارت هواداری صادر نموده است .

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر ؛ کارت‌های هواداری کوثر هم اکنون در شبکه شتاب فعال است و هواداران سه تیم استقلال ، پرسپولیس و تراکتور سازی پس از دریافت کارت خود می‌توانند تمام عملیات‌های بانکی تعریف شده برای کارت‌های عضو شتاب را انجام دهند.

بر اساس این گزارش ؛ دریافت کارتهای هواداری به سادگی میسر خواهد بود و تمام هواداران تیم های استقلال ، پرسپولیس و تراکتورسازی می‌توانند برای دریافت کارت هواداری خود به 350 شعبه موسسه اعتباری کوثر در سراسر کشور مراجعه کنند و برای این منظور همان فرآیند معمول برای صدور کارت‌های بانکی از قبیل افتتاح حساب و تکمیل فرم انجام خواهد شد .

 این گزارش می افزاید : همه هواداران می توانند  با افتتاح یک حساب عادی در موسسه ، کارت بانکی خود را با لوگوی تیم مورد علاقه شان دریافت کنند و بلافاصله بعد از فعال شدن کارت‌ها از مزایای آن بهره‌مند شوند ، این حساب یک حساب عادی بانکی است و هوادار کارت کوثر تمام قابلیت های سایر کارت ها را دارد .

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر ؛ تخفیف‌های ویژه از فروشگاه‌ها و موسسات طرف قرارداد طرح هواداری کوثر شامل افق کوروش، کفش ملی، رستوران‌های پدر خوب، اینترنت آسیاتک ، جیرینگ و همراه اول پس از فعال‌سازی کارت به هواداران محترم ارائه خواهد شد .

این گزارش تصریح می کند : با افتتاح حساب هواداری در موسسه اعتباری کوثر ، هواداران علاوه بر بهره مندی از امتیازات و تخفیفات خاص از تیم محبوبشان نیز حمایت می کنند .

بر اساس این گزارش ؛ از مجموع 12762 فقره کارت هواداری صادره از سوی موسسه اعتباری کوثر تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری هواداران تیم های استقلال ، پرسپولیس و تراکتور سازی به ترتیب دارای 3676 ، 8316 و 770 سهم از مجموع کارتهای هواداری هستند .

شایان ذکر است با شروع دوره جدید مسابقات لیگ برتر و فصل جاری ، موسسه اعتباری کوثر کما فی السابق در زمان بازی این تیمها با استقرار باجه هایی  به هواداران ارائه خدمت می کند . در این راستا همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه جهت افتتاح حساب و دریافت کارت هواداری الزامی می باشد .