آرشیو اخبار آرشیو اخبار

چهارمین دوره توجیهی تخصصی رؤسای شعب موسسه اعتباری کوثر به مدت 14 روز آغاز شد .
۱۳۹۵/۰۶/۱۳
بیست و هفتمین همایش بانکداری اسلامی با موضوع « تعامل نظام بانکداری بدون ربا ‏با بانکداری بین الملل » در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد. ‏
۱۳۹۵/۰۶/۰۹
عضو هیات مدیره موسسه کوثر در گفتگو با اخبار بانک:
جواد فهیمی پور قائم مقام موسسه اعتباری کوثر گفت: زیر ساخت های تبدیل موسسه اعتباری کوثر به بانک فراهم شده و منتظر تصمیمات بانک مرکزی در این زمینه هستیم.
۱۳۹۵/۰۶/۰۸
همزمان با هفته بانکداری اسلامی دکتر عیسی رضایی با محمد خدادی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی دیدار و گفتگو کرد .
۱۳۹۵/۰۶/۰۷
همزمان با هفته دولت و در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی ،نمایشگاه فن بازار کشور با مشارکت موسسه اعتباری کوثر در منطقه آزاد انزلی برگزار گردید.
۱۳۹۵/۰۶/۰۶
ششمین همایش سراسری کارشناسان اعتبارات و تسهیلات موسسه اعتباری کوثر به میزبانی مدیریت شعب استان آذربایجان غربی برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۶/۰۶
انتشار پنجمین شماره ماهنامه شمیم کوثر
به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر، در این شماره از نشریه مطلبی به قلم دکتر عیسی رضایی مدیرمسوول با عنوان «پیام امام رضا (ع) و زندگی امروز ما» منتشر شده که به موضوع پایداری و استقامت در...
۱۳۹۵/۰۶/۰۳
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام نوبت دوم موسسه اعتباری کوثر صورت های مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1394 را تایید کرد. به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ در ابتدای مجمع امیر هوشنگ جنگی به...
۱۳۹۵/۰۶/۰۱
موسسه اعتباری کوثر در هفتمین اجلاس مدیران و رؤسای شرکت‌های بزرگ تولیدی و خدماتی نمونه سراسر کشور (آیتک) که با حضور مهندس نعمت زاده وزیر صنعت،معدن و تجارت ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی سید ناصر موسوی لارگانی ، مصطفی کواکبیان و داریوش اسماعیلی، مدیران ، کارشناسان سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ تولیدی - خدماتی و جمعی از مدیران و کارشناسان شبکه بانکی برگزار شد، موفق به دریافت 3 نشان و لوح سپاس شد.
۱۳۹۵/۰۵/۲۶
انتصابات در موسسه اعتباری کوثر
به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر ؛ دکتر عیسی رضایی مدیرعامل این موسسه گفت : موسسه اعتباری کوثر از آغاز فعالیت تا کنون، استفاده حداکثری از منابع محدود و دستیابی به جایگاه شایسته در نظام بانکی کشور را در دستور کار خود قرار داده است .
۱۳۹۵/۰۵/۲۶