آرشیو اخبار آرشیو اخبار

صبح امروز تعدادی از معاونین و مدیران ارشد موسسه اعتباری کوثر در کنفرانس بانکی نهمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک و بیمه شرکت کردند .
۱۳۹۵/۰۴/۲۲
هم انديشي مديران ، كارشناسان و رؤساي شعب استان گلستان با حضور قائم مقام مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر برگزار گرديد.
۱۳۹۵/۰۴/۲۱
آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام
شركت اعتباری کوثر مرکزی(سهامي عام ) به شماره ثبت 434259 و شناسه ملي10320849582
براي سال مالي منتهي به 29 اسفند 1394
۱۳۹۵/۰۴/۱۹
در مراسمی با حضور مدیر عامل ، قائم مقام ، معاونین و مدیران و کارشناسان حوزه مرکزی موسسه اعتباری کوثر از قاریان و دست اندرکاران برگزاری جمع خوانی قرآن کریم تجلیل به عمل آمد.
۱۳۹۵/۰۴/۱۵
در مراسمی به میزبانی مدیریت شعب استان تهران از احمد بابایی شاعر آئینی کشور تجلیل شد .
۱۳۹۵/۰۴/۱۴
صبح امروز شنبه 95/04/10 کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران با حضور در محل ساختمان حوزه مرکزی موسسه اعتباری کوثر، با دکتر رضایی مدیرعامل و مدیران کوثر دیدار و گفتگو کردند.
۱۳۹۵/۰۴/۱۲
مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر گفت : بازرسی و حسابرسی چشم تیز بین سازمان است و باید به نحوی عمل کند که مجوعه دغدغه نظام های کنترلی را نداشته باشد.
۱۳۹۵/۰۴/۱۲
از تاریخ 1/9/94 الی 5/4/95 تعداد 202000 فقره کارت هدیه در 350 شعبه موسسه در سراسر کشور صادر شده است .
۱۳۹۵/۰۴/۰۸
به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر ؛ نظر به سیاست های دولت تدبیر و امید و بانک مرکزی در راستای کاهش نرخ تورم و سود سپرده های بانکی، نرخ سود سپرده های این موسسه از تاریخ 95/04/01 به شرح ذیل به...
۱۳۹۵/۰۳/۳۱
مراسم اختتامیه هشتاد وششمین دوره بدو خدمت نیروهای جدیدالاستخدام موسسه اعتباری کوثر با حضورحجت السلام عموشاهی مدیر فرهنگی و نظارت شرعی، محمدی مدیر روابط عمومی و تبلیغات، شعبانی مدیر آموزش و عبدی...
۱۳۹۵/۰۳/۳۱