آرشیو اخبار آرشیو اخبار

اولین دوره مسابقات سراسری قرائت قرآن کریم موسسه اعتباری در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
۱۳۹۵/۰۳/۳۰
فهيمي پور قائم مقام مديرعامل
در مراسمی با حضور جواد فهیمی پور قائم مقام مدیر عامل ، ابوالفضل محمودی مشاور مدیر عامل ؛ حمزه مقصودی به عنوان جانشین معاونت منابع انسانی و آموزش موسسه اعتباری کوثر منصوب شد . به گزارش روابط...
۱۳۹۵/۰۳/۲۹
دکتر عیسی رضایی- مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر
در سال ۱۳۵۱ برای اولین بار قوانین پولی و مالی ایران تدوین شد. یک سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی یعنی در دی ماه 1358 با اعلام برقراری حداقل سود تضمین شده به جای بهره سپرده‌ها و کارمزد به جای بهره وامها و اعتبارات مورد مصرف بانکها، نظام بانکداری ایران به نظام اسلامی تغییر کرد .
۱۳۹۵/۰۳/۲۶
در این ماهنامه که به اخبار موسسه اعتباری کوثر اختصاص دارد، سخنان دکتر عیسی رضایی، مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر در زمینه اقتصاد مقاومتی و سیاستهای راهبردی موسسه در شقوق مختلف انتشار شده است.
۱۳۹۵/۰۳/۲۴
موسسه اعتباری کوثر از پویش " سه شنبه های بدون خودرو" حمایت می کند.
۱۳۹۵/۰۳/۲۴
همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان مراسم جزء خوانی قرآن کریم در موسسه اعتباری کوثر با حضور مدیرعامل ، معاونین ، مدیران و کارشناسان حوزه مرکزی آغاز و تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.
۱۳۹۵/۰۳/۲۰
بعد از برگزاری هفدهمین همایش سراسری معاونین و مدیران موسسه اعتباری کوثر 7 خردادماه در خطه قهرمان پرور پاوه و میزبانی شایسته مردم خونگرم این دیار بویژه ابراز محبت و علاقه ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه محترم این شهر به شرکت کنندگان در همایش .
۱۳۹۵/۰۳/۱۹
از طریق مزایده عمومی و به صورت یکجا
موسسه اعتباری کوثر، سهام سه شرکت سرمایه گذاری توسعه انرژی هور، فن پردازان بهمن و سرمایه گذاری اندیشه فردا را که در مجموعه مالک 62.2 درصد سهام گروه بهمن هستند، اصالتا و وکالتا به صورت یکجا و با شرایط از طریق مزایده عمومی واگذار می کند .
۱۳۹۵/۰۳/۱۸
ساعت فعالیت شعب موسسه اعتباری کوثر در ایام ماه مبارک رمضان اعلام شد .
۱۳۹۵/۰۳/۱۸
نخستین همایش مسئولین شعب استان تهران باحضور رؤسای حوزه ها، مسئولین دوایر و رؤسای شعب استان تهران طی سه روز و در چهار نوبت با هدف بررسی عملکرد شعب در سه ماه گذشته و ابلاغ مطالب ارائه شده در هفدهمین همایش سراسری معاونین و مدیران موسسه اعتباری کوثر برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۳/۱۸