آرشیو اخبار آرشیو اخبار

هجدهمین هم اندیشی معاونین و مدیران موسسه اعتباری کوثر 12 و 13 مرداد ماه سال جاری به میزبانی مدیریت شعب استان کردستان در شهر قهرمان پرور مریوان برگزار شد . به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری...
۱۳۹۵/۰۵/۱۶
به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر، در این شماره پرونده ویژه ای در رابطه با کاهش نرخ سود و تاثیر آن بر نظام بانکی ایران و همچنین رویکرد سیستم پولی و بانکی کشور در این زمینه گردآوری شده و فرصت...
۱۳۹۵/۰۵/۰۵
حضور سرخ پوشان پایتخت در کوثر
مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر گفت: پویایی اقتصاد ورزشی کشور در گرو حرکت های مبتکرانه و نوآورانه است. به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ روز دوشنبه 28 تیرماه سال جاری موسسه اعتباری کوثر...
۱۳۹۵/۰۴/۲۹
معاون اعتبارات و تسهیلات موسسه اعتباری کوثر از پرداخت 2000 فقره تسهیلات اینترنتی در قالب سامانه"تاک" از دی ماه سال گذشته تا کنون خبر داد .
۱۳۹۵/۰۴/۲۶
بازیکنان و کادر فنی تیم تراکتورسازی تبریز با حضور در شعبه میدان جهاد موسسه اعتباری کوثر استان آذربایجان شرقی با افتتاح حساب هوادار کارت کوثر ، کارت هواداری خود را دریافت کردند .
۱۳۹۵/۰۴/۲۶
درحاشیه نهمین نمایشگاه بورس ، بانک و بیمه انجام شد
تفاهمنامه فی مابین موسسه اعتباری کوثر و بیمه کوثر صبح امروز در حاشیه آخرین روز از نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه برگزار شد .
۱۳۹۵/۰۴/۲۳
یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی عصر روز سه شنبه 22مردادماه با اهدای جوایز به روابط عمومی‌های برتر به کار خود پایان داد . در این مراسم، روابط عمومی کوثر رتبه دوم ملی را به خود اختصاص داد.
۱۳۹۵/۰۴/۲۳
صبح امروز تعدادی از معاونین و مدیران ارشد موسسه اعتباری کوثر در کنفرانس بانکی نهمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک و بیمه شرکت کردند .
۱۳۹۵/۰۴/۲۲
هم انديشي مديران ، كارشناسان و رؤساي شعب استان گلستان با حضور قائم مقام مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر برگزار گرديد.
۱۳۹۵/۰۴/۲۱
آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام
شركت اعتباری کوثر مرکزی(سهامي عام ) به شماره ثبت 434259 و شناسه ملي10320849582
براي سال مالي منتهي به 29 اسفند 1394
۱۳۹۵/۰۴/۱۹