آرشیو اخبار آرشیو اخبار

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر ؛ نظر به سیاست های دولت تدبیر و امید و بانک مرکزی در راستای کاهش نرخ تورم و سود سپرده های بانکی، نرخ سود سپرده های این موسسه از تاریخ 95/04/01 به شرح ذیل به...
۱۳۹۵/۰۳/۳۱
مراسم اختتامیه هشتاد وششمین دوره بدو خدمت نیروهای جدیدالاستخدام موسسه اعتباری کوثر با حضورحجت السلام عموشاهی مدیر فرهنگی و نظارت شرعی، محمدی مدیر روابط عمومی و تبلیغات، شعبانی مدیر آموزش و عبدی...
۱۳۹۵/۰۳/۳۱
اولین دوره مسابقات سراسری قرائت قرآن کریم موسسه اعتباری در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
۱۳۹۵/۰۳/۳۰
فهيمي پور قائم مقام مديرعامل
در مراسمی با حضور جواد فهیمی پور قائم مقام مدیر عامل ، ابوالفضل محمودی مشاور مدیر عامل ؛ حمزه مقصودی به عنوان جانشین معاونت منابع انسانی و آموزش موسسه اعتباری کوثر منصوب شد . به گزارش روابط...
۱۳۹۵/۰۳/۲۹
دکتر عیسی رضایی- مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر
در سال ۱۳۵۱ برای اولین بار قوانین پولی و مالی ایران تدوین شد. یک سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی یعنی در دی ماه 1358 با اعلام برقراری حداقل سود تضمین شده به جای بهره سپرده‌ها و کارمزد به جای بهره وامها و اعتبارات مورد مصرف بانکها، نظام بانکداری ایران به نظام اسلامی تغییر کرد .
۱۳۹۵/۰۳/۲۶
در این ماهنامه که به اخبار موسسه اعتباری کوثر اختصاص دارد، سخنان دکتر عیسی رضایی، مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر در زمینه اقتصاد مقاومتی و سیاستهای راهبردی موسسه در شقوق مختلف انتشار شده است.
۱۳۹۵/۰۳/۲۴
موسسه اعتباری کوثر از پویش " سه شنبه های بدون خودرو" حمایت می کند.
۱۳۹۵/۰۳/۲۴
همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان مراسم جزء خوانی قرآن کریم در موسسه اعتباری کوثر با حضور مدیرعامل ، معاونین ، مدیران و کارشناسان حوزه مرکزی آغاز و تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.
۱۳۹۵/۰۳/۲۰
بعد از برگزاری هفدهمین همایش سراسری معاونین و مدیران موسسه اعتباری کوثر 7 خردادماه در خطه قهرمان پرور پاوه و میزبانی شایسته مردم خونگرم این دیار بویژه ابراز محبت و علاقه ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه محترم این شهر به شرکت کنندگان در همایش .
۱۳۹۵/۰۳/۱۹
از طریق مزایده عمومی و به صورت یکجا
موسسه اعتباری کوثر، سهام سه شرکت سرمایه گذاری توسعه انرژی هور، فن پردازان بهمن و سرمایه گذاری اندیشه فردا را که در مجموعه مالک 62.2 درصد سهام گروه بهمن هستند، اصالتا و وکالتا به صورت یکجا و با شرایط از طریق مزایده عمومی واگذار می کند .
۱۳۹۵/۰۳/۱۸