آرشیو اخبار آرشیو اخبار

دکتر عیسی رضایی مديرعامل موسسه اعتباري کوثر در بازدید از مناطق گيلانغرب از فرنگیس حیدری شیر زن دوران دفاع مقدس تقدیر کرد.
۱۳۹۵/۰۲/۲۶
انتصاب در موسسه اعتباری کوثر
در مراسمی با حضور دکتر رضایی مدیرعامل موسسه ، فهیمی پور قائم مقام ، دارانی معاون هماهنگ کننده و برخی از معاونین و مدیران حوزه مرکزی ؛ از زحمات حمزه مقصودی سرپرست سابق معاونت پشتیبانی و مهندس تقدیر و طی حکمی محمودهمت آبادی به عنوان معاون پشتیبانی و مهندسی موسسه منصوب شد .
۱۳۹۵/۰۲/۲۵
نشست مدیران و کارشناسان معاونت منابع انسانی و آموزش با حضور دکتر عیسی رضایی مدیر عامل موسسه و جمعی از معاونین و مدیران حوزه مرکزی با محوریت ارایه گزارش عملکرد سال گذشته این معاونت و برنامه های سال 95 برگزار گردید.
۱۳۹۵/۰۲/۲۳
در مراسمی از جانبازان موسسه اعتباری کوثر که در طول هشت سال دفاع مقدس در دفاع از میهن عزیزمان جانانه حضور داشتند و به درجه رفیع و با عظمت جانبازی نائل آمدند تقدیر و تشکر شد .
۱۳۹۵/۰۲/۲۲
جشن آزادسازي زندانيان جرايم غيرعمد استان گلستان با همكاري مؤسسه اعتباري كوثر و ستاد ديه مردمي
۱۳۹۵/۰۲/۲۲
مراسم افتتاحیه هشتاد وششمین دوره بدو خدمت نیروهای جدیدالاستخدام موسسه اعتباری کوثر با حضور خانم محمدی مدیر روابط عمومی و تبلیغات، شعبانی مدیر آموزش و فلاح مدیر جذب و گزینش موسسه اعتباری کوثر در سالن شهید مطهری مدیریت آموزش موسسه برگزار گردید.
۱۳۹۵/۰۲/۲۱
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات موسسه اعتباری کوثر ؛ در مراسمی با حضور فهیمی پور قائم مقام مدیر عامل و محمودی مشاور مدیرعامل ، با صدور حکمی از سوی دکتر رضایی مدیرعامل موسسه ، آزاده محمدی به عنوان مدیر جدید روابط عمومی منصوب و از تلاش‌های محمد حسن عباسی فر تشکر و قدردانی شد.
۱۳۹۵/۰۲/۱۹
گزارش تصويري بازديد مديرعامل موسسه اعتباري کوثر از مناطق گيلانغرب و حضور در هم انديشي و همچنين بازديد از شعب استان کرمانشاه
۱۳۹۵/۰۲/۱۴
مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر
مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر در مصاحبه با پژوهشکده پولی و بانکی گفت: بیست و ششمین همایش سیاست‌های پولی و ارزی امسال در شرایطی برگزار می‌شود که نظام بانکی برای فعالیت در شبکه بانکی جهانی باید در ساختار و روند فعالیت‌های خود تغییرات بنیادین ایجاد کنند.
۱۳۹۵/۰۲/۱۱
در محل نمازخانه حوزه مرکزی موسسه اعتباری کوثر؛
به گزارش روابط عمومي موسسه اعتباری کوثر؛ اين مراسم باشكوه چهارشنبه 1 ارديبهشت ماه، بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در محل نمازخانه حوزه مرکزی ، با مولودی خوانی توسط ذاکر اهلبیت برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۲/۰۱