آرشیو اخبار آرشیو اخبار

مراسم افتتاحیه هشتاد وششمین دوره بدو خدمت نیروهای جدیدالاستخدام موسسه اعتباری کوثر با حضور خانم محمدی مدیر روابط عمومی و تبلیغات، شعبانی مدیر آموزش و فلاح مدیر جذب و گزینش موسسه اعتباری کوثر در سالن شهید مطهری مدیریت آموزش موسسه برگزار گردید.
۱۳۹۵/۰۲/۲۱
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات موسسه اعتباری کوثر ؛ در مراسمی با حضور فهیمی پور قائم مقام مدیر عامل و محمودی مشاور مدیرعامل ، با صدور حکمی از سوی دکتر رضایی مدیرعامل موسسه ، آزاده محمدی به عنوان مدیر جدید روابط عمومی منصوب و از تلاش‌های محمد حسن عباسی فر تشکر و قدردانی شد.
۱۳۹۵/۰۲/۱۹
گزارش تصويري بازديد مديرعامل موسسه اعتباري کوثر از مناطق گيلانغرب و حضور در هم انديشي و همچنين بازديد از شعب استان کرمانشاه
۱۳۹۵/۰۲/۱۴
مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر
مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر در مصاحبه با پژوهشکده پولی و بانکی گفت: بیست و ششمین همایش سیاست‌های پولی و ارزی امسال در شرایطی برگزار می‌شود که نظام بانکی برای فعالیت در شبکه بانکی جهانی باید در ساختار و روند فعالیت‌های خود تغییرات بنیادین ایجاد کنند.
۱۳۹۵/۰۲/۱۱
در محل نمازخانه حوزه مرکزی موسسه اعتباری کوثر؛
به گزارش روابط عمومي موسسه اعتباری کوثر؛ اين مراسم باشكوه چهارشنبه 1 ارديبهشت ماه، بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در محل نمازخانه حوزه مرکزی ، با مولودی خوانی توسط ذاکر اهلبیت برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۲/۰۱
با عنایت به لزوم اجرای سیاستهای حوزه صنعت بانکداری و لیزینگ و به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی در سال 95، موسسه اعتباری کوثر و شرکت لیزینگ افق اقتصاد اقدام به فروش محصولات گروه خودرو سازی سایپا با شرایط ویژه برای کارکنان و بازنشستگان معزز نیروهای مسلح نموده است.
۱۳۹۵/۰۲/۰۱
در این دیدارها دکتر عیسی رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر ضمن ارائه گزارش فعالیت های این موسسه اعلام نمود : بر اساس رهنمودهای سال گذشته مراجع عظام اعطای تسهیلات قرض الحسنه بدون کارمزد ، ترویج عقود اسلامی و حمایت از صنایع تولیدی کشور در اولویت فعالیت کوثر قرار گرفت .
۱۳۹۵/۰۱/۲۵
این خیر از موسسه کوثر در خورِ تشویق است .
۱۳۹۵/۰۱/۱۸
در آستانه روز زن، موسسه اعتباری کوثر با اهدای مبلغ 10 میلیارد ریال، زمینه آزادی 80 زندانی بدهکار با اولویت بانوان را فراهم کرد . به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ جولایی رئیس ستاد دیه...
۱۳۹۵/۰۱/۱۷