آرشیو اخبار آرشیو اخبار

شعب منتخب موسسه اعتباری کوثر در تهران از دوشنبه 24اسفند و به مدت چهار روز تا 27 اسفندماه نسبت به ارائه اسكناس نو اقدام خواهند كرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۰
به منظور تسهیل امور بانکی مشتریان در روزهای پایانی سال، تمامی شعب موسسه اعتباری کوثر تا روز 27 اسفندماه تا ساعت 16:30آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشند ( به استثناء  روز سه شنبه 25...
۱۳۹۴/۱۲/۱۸
گزارش تصويري
شانزدهمین همایش معاونین و مدیران موسسه اعتباری کوثر 12 و 13 اسفندماه در شهر بندرعباس برگزار شد .  
۱۳۹۴/۱۲/۱۸
دکتر رضايي در شانزدهمین همایش مدیران عالی گفت :
شانزدهمین هم اندیشی معاونین و مدیران عالی موسسه اعتباری کوثر 12 و 13 اسفندماه با حضور مدیرعامل ، قائم مقام ، معاونین و مدیران حوزه مرکزی، مدیران استان ها ، مدیران شعب مستقل و کارشناسان فناوری...
۱۳۹۴/۱۲/۱۵
موسسه اعتباری کوثر همانند سایر بانکها و موسسات مجاز در زمینه کاهش نرخ سود از نظر بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار تبعیت می کند .
۱۳۹۴/۱۲/۱۲
شانزدهمین هم اندیشی معاونین و مدیران عالی موسسه اعتباری کوثر 12 و 13 اسفندماه با حضور مدیرعامل ، قائم مقام ، معاونین و مدیران حوزه مرکزی، مدیران استان ها ، مدیران شعب مستقل و کارشناسان فناوری اطلاعات در استان هرمزگان (شهر بندعباس) برگزار می شود .
۱۳۹۴/۱۲/۱۱
کتاب مدیران میانی ومهارتهای عمومی در سازمان با مقدمه دکتر عیسی رضایی از اساتید دانشگاه شهید بهشتی مختص دانشجویان رشته مدیریت ، مدیران ، سرپرستان و علاقه مندان به مباحث سازمانی به چاپ رسید.
۱۳۹۴/۱۲/۰۹
در دومین همایش ملی نظام پیشنهادها انجام شد
دومین همایش ملی نظام پیشنهادها در شبکه بانکی کشور بیست‌ونهم بهمن‌ماه با حضور معاونین ، مدیران و کارشناسان موسسه اعتباری کوثر و همچنین مدیران و کارشناسان شبکه بانکی کشور برگزار شد.
۱۳۹۴/۱۲/۰۴
در کنفرانس بین‌المللی کارآفرینی انجام شد
سومین کنفرانس بین‌المللی کارآفرینی و سومین جشنواره رهبران کارآفرین مسلمان امروز شنبه، اول اسفند 94 در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد و در این مراسم از دکتر رضایی به عنوان یکی رهبران کارآفرین اقتصادی و اجتماعی، تقدیر به عمل آمد .
۱۳۹۴/۱۲/۰۱
اولین همایش سراسری مسئولین و کارشناسان بازرسی و حسابرسی موسسه اعتباری کوثر با هدف ایجاد وحدت رویه و هم اندیشی بازرسان و حسابرسان داخلی سراسر کشور برگزار شد.
۱۳۹۴/۱۱/۲۷