آرشیو اخبار آرشیو اخبار

شانزدهمین هم اندیشی معاونین و مدیران عالی موسسه اعتباری کوثر 12 و 13 اسفندماه با حضور مدیرعامل ، قائم مقام ، معاونین و مدیران حوزه مرکزی، مدیران استان ها ، مدیران شعب مستقل و کارشناسان فناوری اطلاعات در استان هرمزگان (شهر بندعباس) برگزار می شود .
۱۳۹۴/۱۲/۱۱
کتاب مدیران میانی ومهارتهای عمومی در سازمان با مقدمه دکتر عیسی رضایی از اساتید دانشگاه شهید بهشتی مختص دانشجویان رشته مدیریت ، مدیران ، سرپرستان و علاقه مندان به مباحث سازمانی به چاپ رسید.
۱۳۹۴/۱۲/۰۹
در دومین همایش ملی نظام پیشنهادها انجام شد
دومین همایش ملی نظام پیشنهادها در شبکه بانکی کشور بیست‌ونهم بهمن‌ماه با حضور معاونین ، مدیران و کارشناسان موسسه اعتباری کوثر و همچنین مدیران و کارشناسان شبکه بانکی کشور برگزار شد.
۱۳۹۴/۱۲/۰۴
در کنفرانس بین‌المللی کارآفرینی انجام شد
سومین کنفرانس بین‌المللی کارآفرینی و سومین جشنواره رهبران کارآفرین مسلمان امروز شنبه، اول اسفند 94 در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد و در این مراسم از دکتر رضایی به عنوان یکی رهبران کارآفرین اقتصادی و اجتماعی، تقدیر به عمل آمد .
۱۳۹۴/۱۲/۰۱
اولین همایش سراسری مسئولین و کارشناسان بازرسی و حسابرسی موسسه اعتباری کوثر با هدف ایجاد وحدت رویه و هم اندیشی بازرسان و حسابرسان داخلی سراسر کشور برگزار شد.
۱۳۹۴/۱۱/۲۷
اطلاعیه توزیع گواهینامه نقل و انتقال سهام
شرکت اعتباری کوثر مرکزی ( سهامی عام )
۱۳۹۴/۱۱/۲۷
دومین شماره ماهنامه داخلی شمیم کوثر همزمان با ایام الله پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی منتشر شد .
۱۳۹۴/۱۱/۲۵
دکتر رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر که به همراه برخی معاونین و مدیران موسسه در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن حضور پیدا کرده بود گفت : راهپیمایی 22 بهمن ماه به معنای ادامه راه انقلاب است .
۱۳۹۴/۱۱/۲۴
همزمان با خجسته ایام دهه مبارک فجر و با هدف ارج نهادن به یاد و خاطره بزرگ مردان و شیرزنانی که به رهبری مدبرانه حضرت امام خمینی(ره) پیروزی ملت شریف ایران را رقم زده و فجر آفرین شدند ، مراسم با شکوه جشن میثاق فجر کوثر با حضور مدیران ، معاونان حوزه مرکزی و مدیران شعب و کارکنان استان در تالار علوم پزشکی تهران برگزار گردید .
۱۳۹۴/۱۱/۲۰
دکتر رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر به همراه معاونین و مدیران حوزه مرکزی با حضور در حرم مطهر امام راحل، با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق کرد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۹