آرشیو اخبار آرشیو اخبار

عملکرد مثبت و نقشه راه مناسب، منجر به آن شد تا موسسه اعتباری کوثر جایگاه دوم شرکت های پیشرو از نظر رشد فروش را به خود اختصاص دهد ، شرکت اعتباری کوثر مرکزی با فروش 29 هزار و 720 میلیارد ریالی و در حالی که در رتبه بندی قبلی در جایگاه 82 قرار داشت، در رتبه بندی جدید با جهش 31 پله ای، سکوی 51 را از آن خود کرد.
۱۳۹۴/۱۱/۰۷
دومین همایش تخصصی حسابداران شعب استان تهران با محوریت نقش اخلاق حرفه ای در حسابداری، نقش حسابداری در نظام پاسخگویی، بررسی سیستم حسابداری و گزارشگری مالی و نقش حسابداران و مدیران مالی در ارتقاء عملکرد موسسات و بانک ها برگزار شد.
۱۳۹۴/۱۱/۰۵
سومین دوره تخصصی – توجیهی رؤسای شعب موسسه اعتباری کوثر از روز سوم بهمن ماه با حضور کارشناسانی از استان های خراسان رضوی-یزد-البرز-قم-گیلان-شعب مستقل(جلفا)-آذربایجان غربی-آذربایجان شرقی ، در حوزه مرکزی موسسه آغاز شد .
۱۳۹۴/۱۱/۰۴
در راستای پاسخ به نیاز مشتریان گرانقدر، کارتهای هدیه در موسسه اعتباری کوثر با دقت و تنوع قابل ملاحظه تهیه و تولید گردید .
۱۳۹۴/۱۰/۳۰
ضریح مطهر سیدالکریم(ع)، بامداد روز دوشنبه 28 دی ماه 94 باحضور مدیرعامل، معاونین و مدیران حوزه مرکزی و همچنین مدیریت شعب استان تهران غبارروبی شد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۸
پانزدهمین هم اندیشی معاونین و مدیران عالی موسسه اعتباری کوثر 16 دیماه با حضور مدیرعامل ، قائم مقام ، معاونین و مدیران حوزه مرکزی، مدیران استان ها ، مدیران شعب مستقل و کارشناسان در سالن اجتماعات موسسه برگزارشد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۲
طی حکمی از طرف دکتر رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر ، محمدرحیم گلبداغی به عنوان مدیر جدید شعب استان گیلان منصوب شد .
۱۳۹۴/۱۰/۲۱
گزارش تصويري
پانزدهمين همايش سراسري معاونين و مديران موسسه اعتباري کوثر در حوزه مرکزي موسسه برگزار شد .
۱۳۹۴/۱۰/۱۷
پانزدهمین هم اندیشی معاونین و مدیران موسسه اعتباری کوثر 16 دیماه با حضور مدیرعامل ، معاونین و مدیران حوزه مرکزی، مدیران استان ها ، مدیران شعب مستقل و کارشناسان در سالن اجتماعات موسسه برگزار می گردد.
۱۳۹۴/۱۰/۱۳
نخستین قطار پنج ستاره ؛ در مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی ، مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر و مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی در مسیر تهران - مشهد وارد خطوط ریلی کشور شد.
۱۳۹۴/۰۹/۳۰