آرشیو اخبار آرشیو اخبار

دکتر رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر به همراه معاونین و مدیران موسسه  با حضور در حرم مطهر امام راحل، با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق کرد . ...
۱۳۹۴/۱۱/۱۹
صندوق آرمان آتی کوثر به عنوان اولین صندوق قابل معامله با درآمد ثابت موسسه اعتباری کوثر طراحی و تأسیس شده است.
۱۳۹۴/۱۱/۱۳
ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و به همین مناسبت و در راستای تحقق سیاستهای اعتباری موسسه در امر وصول مطالبات و معاضدت به بدهکاران  تسهیلاتی که بنا به دلایل و شرایط...
۱۳۹۴/۱۱/۱۳
سرمایه موسسه اعتباری کوثر از مبلغ 3000 میلیارد ریال به 6000 میلیارد ریال افزایش یافت و حداقل سرمایه لازم برای تبدیل موسسه به بانک تأمین گردید . بدینوسیله ضمن عرض تبریک این دستاورد مهم به کلیه...
۱۳۹۴/۱۱/۱۳
همایش سراسری کارکنان شعب استان همدان ساعت 8 صبح روز جمعه مورخ 94/11/9 با حضور کلیه کارکنان استان و محوریت آموزش ، تجزیه و تحلیل رتبه های شعب و جایگاه استان در کشور پس از تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید و اجرای سرود ملی با قرائت دعای فرج شروع شد .
۱۳۹۴/۱۱/۱۱
عملکرد مثبت و نقشه راه مناسب، منجر به آن شد تا موسسه اعتباری کوثر جایگاه دوم شرکت های پیشرو از نظر رشد فروش را به خود اختصاص دهد ، شرکت اعتباری کوثر مرکزی با فروش 29 هزار و 720 میلیارد ریالی و در حالی که در رتبه بندی قبلی در جایگاه 82 قرار داشت، در رتبه بندی جدید با جهش 31 پله ای، سکوی 51 را از آن خود کرد.
۱۳۹۴/۱۱/۰۷
دومین همایش تخصصی حسابداران شعب استان تهران با محوریت نقش اخلاق حرفه ای در حسابداری، نقش حسابداری در نظام پاسخگویی، بررسی سیستم حسابداری و گزارشگری مالی و نقش حسابداران و مدیران مالی در ارتقاء عملکرد موسسات و بانک ها برگزار شد.
۱۳۹۴/۱۱/۰۵
سومین دوره تخصصی – توجیهی رؤسای شعب موسسه اعتباری کوثر از روز سوم بهمن ماه با حضور کارشناسانی از استان های خراسان رضوی-یزد-البرز-قم-گیلان-شعب مستقل(جلفا)-آذربایجان غربی-آذربایجان شرقی ، در حوزه مرکزی موسسه آغاز شد .
۱۳۹۴/۱۱/۰۴
در راستای پاسخ به نیاز مشتریان گرانقدر، کارتهای هدیه در موسسه اعتباری کوثر با دقت و تنوع قابل ملاحظه تهیه و تولید گردید .
۱۳۹۴/۱۰/۳۰
ضریح مطهر سیدالکریم(ع)، بامداد روز دوشنبه 28 دی ماه 94 باحضور مدیرعامل، معاونین و مدیران حوزه مرکزی و همچنین مدیریت شعب استان تهران غبارروبی شد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۸