نمایش خبر نمایش خبر

انتشار دوازدهمین شماره ماهنامه شمیم کوثر

در این شماره از ماهنامه که به اخبار و رویدادهای مهم موسسه اعتباری کوثر اختصاص دارد، سخن مدیرمسئول با تیترخدمات الکترونیک چراغ راه آینده کوثر سعی در اهمیت این مبحث پرداخته است .وی معتقد است طی سال های آینده بیشتر تعاملات بانکی از طریق تلفن همراه انجام خواهد شد. سخن سردبیر نیز به نقش پررنگ کوثر در تحقق شعار سال جدید پرداخته است.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر ؛ در شماره دوازدهم  گفتگو هایی با رضا عالی پور معاون مالی در رابطه با نقش مهم این معاونت در حرکت موسسه به سمت جلو، محمد رضا آهن تن مدیر شعب استان آذربایجان شرقی پیرامون مشتری مداری و عملکرد شعب این استان و  میثم امیری سرپرست شعبه شهدای اراک انجام گردیده است

همچنین در این شماره گزارشی در مورد ضرورت و اهمیت وجود بانک ،کارنامه نظام بانکی در سال 95، حذف صفر از پول ملی و پیچ و خم مجامع بانکها منتشر شده است.

بر اساس این گزارش ؛ در بخش استانها ؛ به آخرین اخبار، دیدارها و جلسات استانها در سراسر کشور اشاره و در ضمن نگاهی به تسهیلات پرداختی بانک ها در سال 95 و اظهارات دکتر سیف رییس کل بانک مرکزی در خصوص کنترل رشد نقدینگی و تامین مالی شده است .

در بخش «مقاله » مقاله هایی با موضوع "بررسی تاثیر مدیریت واقعی سود بر محتوای اطلاعاتی سود" ،"آینده بانکداری چگونه خواهد بود؟" و همچنین "پول الکترونیکی" که به قلم همکاران موسسه اعتباری کوثر به رشته تحریر در آمده، گنجانده شده است .