نمایش خبر نمایش خبر

انتشار بيست و چهارمين شماره نشريه شميم کوثر

بیست و چهارمین شماره ماهنامه داخلی «شمیم کوثر» با موضوع هفته بانکداری اسلامی و بررسی وضعیت بانکداری اسلامی در کشور های مختلف منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ شمیم کوثر در شماره جدید خود با بررسی وضعیت بانکداری اسلامی در جهان و راهبری شرکتی در بانک های اسلامی به موضوع نقش نقدینگی در افزایش عملکرد نظام بانکی پرداخته است.

همچنین در مطلبی با عنوان "کوثر پیشرو در ارائه تسهیلات به جامعه هدف" با احسان منتظری مدیر جامعه هدف موسسه اعتباری کوثر گفتگو نموده است.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان در این شماره می‌توانند "نقش سیستم بانکداری ژاپن در رشد اقتصادی"، "تاثیر بازاریابی و پیدایش بازارهای جدید در افزایش نقدینگی"، "نقش قرض الحسنه ها و وام های کم بهره در افزایش میزان جذب سپرده های مردم" و "سرمایه گذاری مناسب ریسک سیستم مالی را کاهش می دهد" را مطالعه کنند.

در بیست و چهارمین شماره شمیم کوثر، گفت و گوی صمیمی با مدیر شعب استان آذربایجان غربی، دلایل کسری نقدینگی و کاهش سرمایه در نظام بانکی جهان، امام حسین (ع) و داستان قیام حق علیه باطل و پیشرفت های علمی برای درمان بیماری دیابت را در بخش سلامت می خوانیم.