نمایش خبر نمایش خبر

بازديد مدير شعب شرق استان تهران از بنياد خيريه معلولين ايرانيان

مدير شعب شرق استان تهران به همراه جمعی از کارکنان به مناسبت روز جهانی معلولین با مدیر عامل بنیاد خیریه معلولین ایرانیان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ قاسم شيركوند مدير شعب شرق استان تهران ضمن تشكر از اقدامات و فعاليت هاي اين بنياد در راستاي اشتغال زايي و خدمت رساني به معلولان گفت: کسانی كه در کار خدمات رسانی به معلولین فعالیت می نمایند افرادی جهادگرند كه هدفشان کسب رضایت الهی است.

وی با اشاره به اهميت و جایگاه ویژه خدمت رسانی به معلولان اظهار داشت: تلاش برای رفع مشکلات روزمره معلولان سبب التیام درد ، رنج و کاستی ها و حضور پر رنگ آنها در جامعه می گردد.

ناهید کلوشانی مدیر عامل بنیاد خیریه معلولین فاطمه زهرا (س) ایرانیان گفت: این بنیاد به منظور ارائه خدمات بخشی از معلولین کشور و حمایت مادی و معنوی از آنان در زمینه های درمانی، توانبخشی، اشتغال، تحصیلات، خدمات رفاهی و غیره در حال فعالیت می باشد.

کلوشانی با اشاره به عضویت 1600 معلول در این بنیاد افزود: به منظور توانمندسازی معلولین کارگاهی راه اندازی شده است که این افراد در حوزه های مختلف شامل خیاطی، مونتاژ کاری، تئاتر، قالیبافی و گلیم بافی، معرق کاری ، زیور آلات و  تهیه مواد غذایی فعالیت می کنند.

کلوشانی با تشکر از حمایت مالی موسسه اعتباری کوثر از سال 1393 تا کنون گفت: با حمایت های موسسه اعتباری کوثر برای تمامی افراد تحت پوشش این بنیاد کارت هواداری صادر گردیده است که اعضاء از مزایای یک کارت بانکی بهره مند می شوند.

شایان ذکر است؛ درمان، توانبخشی و اشتغال از جمله مشکلات معلولین در جامعه است، که موسسه اعتباری کوثر از سال 1393 تا کنون در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی خود از بنیاد خیریه معلولین ایرانیان حمایت می کند.