نمایش خبر نمایش خبر

امداد رساني موسسه اعتباري کوثر به مردم در مناطق سيل زده

 دکتر عیسی رضایی نایب رئیس هیئت مدیره موسسه و قربان قریب مدیر شعب استان گلستان در کنار مسئولین لشگری و کشوری از مناطق سیل زده استان گلستان بازدیدکرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ دکتر عیسی رضایی و هیئت همراه با حضور در مناطق سیل زده، از نزدیک در جریان مشکلات مردم و منطقه قرار گرفتند.

دکتر عیسی رضایی نایب رئیس هیئت مدیره موسسه کوثر با اشاره به ضرورت امدادرسانی به مردم شریف استان‌های گلستان و مازندران که در مناطق سیل زده دچار بحران و مصیبت شده‌اند خطاب به قربان قریب مدیر شعب استان گلستان بر بسیج امکانات و ظرفیت‌های موسسه کوثر تاکید نمود.

وی همچنین با اشاره به اهمیت همراهی با مسئولان استان گفت: در زمینه خدمات رسانی و امداد به منظور اقدامات کارآمدتر و سریع‌تر در زمینه خدمت رسانی و همچنین پرهیز از موازی کاری در روند کمک رسانی، باید ایجاد هماهنگی با مسئولان و دست‌اندرکاران مورد توجه جدی قرار گیرد.

قربان غریب مدیر شعب استان گلستان گفت: کارکنان شعب استان گلستان به نمایندگی از خانواده بزرگ کوثر در مناطق زلزله زده، با توزیع هزاران بطری آب معدنی، وسایل بهداشتی و غذای گرم با هموطنان سیل زده ابراز همدردی نمودند.