نمایش خبر نمایش خبر

تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره) وشهدا

دکتر رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر به همراه معاونین و مدیران حوزه مرکزی  با حضور در حرم مطهر امام راحل، با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر ؛ یکشنبه 18 بهمن ماه ، دکتر رضایی به همراه معاونین، مدیران ، کارکنان حوزه مرکزی ، کارکنان شعب استانهای تهران ، البرز و قم  با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) بار دیگر با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

بر اساس این گزارش شرکت کنندگان در این برنامه با نثار تاج گل و قرائت فاتحه به روح پرفتوح امام راحل درود فرستاده و بر تبعیت از مقام معظم رهبری تأکید کردند.

مدیران و کارکنان موسسه اعتباری کوثر با تاکید بر این نکته که همه توان و ظرفیت خود را برای خدمت رسانی به مردم و اعتلای نظام اسلامی به کار خواهند گرفت اعلام نمودند : امروز  پیروی از فرامین مقام معظم رهبری را فصل الخطاب همه فعالیت های خود می دانند .

در حاشیه این مراسم دکتر رضایی در جوار مزار شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی ، یاران با وفایش و ادای احترام به شهدا گرانقدر انقلاب اسلامی مهم ترین وظیفه نسل جوان را توجه و حرکت در مسیر ترسیم شده امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری برای رسیدن به اهداف عالیه نظام ارزیابی نمودند .