نمایش خبر نمایش خبر

دومین شماره ماهنامه شمیم کوثر منتشر شد

دومین شماره ماهنامه داخلی شمیم کوثر همزمان با ایام الله پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی منتشر شد .

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر ؛ دومین شماره ماهنامه شمیم کوثر با سخن دکتر رضایی مدیرمسئول ماهنامه در زمینه برنامه ریزی بلند مدت برای پسابرجام آغاز می شود .

دکتر رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر با اشاره به برنامه ریزی برای دوران پسابرجام گفت  : مسئولین دولت یازدهم با تلاشهای بسیار زیاد ، با مقاومت و تدبیر توانستند برجام را به نفع ملت ایران به پایان برسانند .

وی افزود : برجام یک دستاورد بسیار بزرگ بود ، نباید خفیف شمرده شود و در مجموع باید به اقتصاد درون زا توجه ویژه داشته باشیم و به داشته های خودمان اتکای بیشتری کنیم و امیدوار باشیم با برنامه ریزی بلند مدت شرایط را بهبود بخشیم.

بر اساس این گزارش محمد حسن عباسی فر، سردبیر این ماهنامه در سرمقاله خود گفت : مطمئن باشید که تلاشهای ما به همینجا ختم نخواهد شد زیرا خانواده کوثر با سکون و کم تحرکی میانه ای ندارد ، اما در ایامی که گذشت تحولات عمده ای در موسسه اعتباری کوثر صورت گرفت که هرکدام به نوبه خود نشان از پویایی و نشاط بی حد و حصر دارد .

وی گفت : اوج این رویدادها زمانی بود که کاروان کوثر سودای دیدار از حرم عشق در سر داشت و در یک فضای سرشار از معنویت ، جمعی از مدیران و کارکنان موسسه بار سفر بستند تا سهمی در شکل گیری یک انقلاب حسینی دیگر داشته باشند .

در این ماهنامه گفتگویی با حمیدرضا رضایی مدیر مبارزه با پولشویی موسسه اعتباری کوثر  انجام شده  و همچنین به سومین دوره تخصصی – توجیهی رؤسای شعب پرداخته شده .

پرونده ویژه این ماهنامه اختصاص دارد به رشد 31 پله ای موسسه اعتباری کوثر در رتبه بندی 100 شرکت برتر کشور و اینکه موسسه توانست در بین 10 شرکت پیشرو کشور قرار بگیرد و همچنین در بخش دیگری به مشارکت موسسه در تحقق اقتصاد مقاومتی و نیز به حمایت این موسسه از صنعت ریلی کشور اشاره کرده که وزیر راه و شهر سازی از نقش و تاثیر مدیرعامل موسسه اشاره و از حمایتهای ایشان از صنعت ریلی کشور صمیمانه قدردانی کرده و گفت : موسسه اعتباری کوثر با سرمایه گذاری در صنعت ریلی کشور دلیری به خرج داده است و ریسک سرمایه گذاری در این صنعت را پذیرفته است .

در بخش های دیگر این ماهنامه نیز یادداشت ها، گزارش ها و گفت وگوهای متعدد و مختلفی وجود دارد.